RenataAdrianna

ADRIANNA WYSOCKA (z lewej) i RENATA A. GODLEWSKA (z prawej)

Prywatnie – siostry, poprawne optymistki i pasjonatki rozwoju osobistego.
Zawodowo – współtwórczynie pierwszego i jedynego w Polsce liceum artystycznego dla pasjonatów mody i modelingu, czyli Niepublicznego Liceum Plastycznego FASHION SHOW SCHOOL w Warszawie.

ADRIANNA WYSOCKA – Dyplomowany MISTRZ w zawodzie Wizażystka/Stylistka.
Absolwentka Policealnego Studium Zawodowego w zawodzie technik odzieżowy o specjalności projektowanie odzieży oraz Warszawskiej Akademia Reklamy, Fotografii i Filmu w Warszawie, kierunek Strategia Reklamy i PR. Nauczyciel Mianowany.
Dyrektor Artystyczna Niepublicznego Liceum Plastycznego FASHION SHOW SCHOOL w Warszawie. Właścicielka firmy BodyArt Communications. Współtwórca magazynu dla wizażystów „MAKE-UP trendy”. Członek państwowej komisji egzaminacyjnych w zawodzie Wizażystka/Stylistka w Warszawskiej i Lubelskiej Izbie Rzemieślniczej. Wielokrotna finalistka i laureatka, a obecnie jurorka ogólnopolskich mistrzostw makijażu. Autorka artykułów i publikacji z zakresu makijażu. Prelegentka kongresów i konferencji branżowych. Szkoleniowiec w dziedzinie wizażu. Członek Rady Fundacji MODELS CLUB. Przewodnicząca Rady Programowej pierwszego w Polsce Liceum Ogólnokształcącego z klasami artystycznymi – stylizacja, wizaż, modeling oraz kreowanie wizerunku.

RENATA A. GODLEWSKA – Mistrzyni Polski w Makijażu Profesjonalnym oraz finalistka Mistrzostw Świata. Dyplomowany MISTRZ w zawodzie Wizażystka/Stylistka. Ekspert w dziedzinie psychologii piękna.
Absolwentka studiów magisterskich o kierunku Psychologia Społeczna (specjalności: Psychologia Zachowań Konsumenckich oraz Reklama i PR) na SWPS oraz Podyplomowych Studiów Nowoczesnej Promocji na SGH.
Dyrektor Niepublicznego Liceum Plastycznego FASHION SHOW SCHOOL w Warszawie. Współtwórca magazynu dla wizażystów „MAKE-UP trendy”. Vice przewodnicząca państwowej komisji egzaminacyjnej w zawodzie Wizażystka/Stylistka w Warszawskiej Izbie Rzemieślniczej oraz członek komisji w Lubelskiej Izbie Rzemieślniczej. Wielokrotna finalistka, a obecnie jurorka ogólnopolskich mistrzostw makijażu. Autorka artykułów i publikacji z zakresu makijażu oraz psychologicznych aspektów wizerunku. Wieloletni wykładowca akademicki . Autorka programu podyplomowych studiów „Nowoczesny Wizaż i Pielęgnacja”. Prelegentka kongresów i konferencji branżowych. Członek Rady Fundacji MODELS CLUB. Członek Rady Programowej pierwszego w Polsce Liceum Ogólnokształcącego z klasami artystycznymi – stylizacja, wizaż, modeling oraz kreowanie wizerunku.

AgataNaniewicz

Agata Naniewicz

Wizażystka, pasjonatka.
Autorka pierwszego w Polsce charytatywnego albumu wizażowego „Dosięgnąć Gwiazd” , z którego dochód w całości został przeznaczony na dzieci z problemami onkologicznymi. W projekcie udział wzięły gwiazdy filmu , sportu , TV, mody i muzyki.
Agata Naniewicz współpracuje ze znanymi fotografami ,agencjami fotograficznymi, reklamowymi i modelingowymi. Specjalizuje się także w makijażu biżuteryjnym, body paintingu , face paintingu, charakteryzacji oraz prowadzi szkolenia z wizażu.

AgataSzulc

Agata Szulc

Makijażystka, właścicielka firmy Lala Skills, szkoleniowiec w autorskiej Lala Beauty Academy, szefowa działu Strefa Makijażu w internetowym wydaniu magazynu Hair Trendy, szefowa zespołu GoodChoice zrzeszającego specjalistów z branży urodowej. Pełna pasji i znana z wiecznego uśmiechu towarzyszącemu Jej podczas tworzenia.

www.agataszulc.pl
www.facebook.com/LalaSkills

AgnieszkaRudzinska

Agnieszka Patrycja Rudzińska

Właścicielka marki PHENOMENEE ARTEAM, tworzącej Impresariat
Artystyczny – Zrzeszający Twórców Niezależnych.
Z wykształcenia – Artysta Plastyk, w specjalność Techniki Scenograficzne, w dziedzinie Charakteryzacji, Wizażu i Stylizacji. Absolwentka Szkoły Artystycznej w Warszawie.
Wykładowca Zawodu Wizażysty w Policealnym Studium Zawodowym Plastycznym.
Charakteryzatorka z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Czynnie biorąca udział w licznych sesjach zdjęciowych, pokazach mody, spektaklach teatralnych, filmach, teledyskach, spotach, kampaniach reklamowych, eventach, etc. Przez wiele lat współpracująca z marką MISS POLONIA.
Makijażystka gwiazd . Kreatorka wizerunku osób publicznych oraz prywatnych.
Producentka sesji zdjęciowych. Koordynator projektów fotograficznych w prasie oraz mediach.

www.facebook.com/phenomenee.arteam

Agnieszka Szeremeta

Agnieszka Szeremeta

W 2004 roku ukończyłam jedną z najbardziej prestiżowych szkół wizażu w Polsce Anity Folaron oraz szereg szkoleń z zakresu makijażu i stylizacji.
Posiadam kwalifikacje do wykonywania zawodu wizażysty. Specjalizuję się w sesjach stylistycznych.
Jestem główną wizażystką w salonach sieci Beverly Hills.
Zajmuję się doradztwem wizerunku, sesjami stylistycznymi, szkoleniami z zakresu makijażu profesjonalnego i indywidualnego. Pracuję również dla potrzeb prywatnych i państwowych firm, kreując firmowy image biznesowy. Dobieram makijaże zgodnie z typami urody, a przede wszystkim harmonizujące z osobowością.
Miałam przyjemność współpracować i współtworzyć wizerunek dziewcząt na wyborach Miss Model of Poland oraz Miss Summer, byłam również kilkakrotnie w Jury w konkursach makijaży i konkurach piękności. Wykonałam wiele makijaży okolicznościowych (ślubnych, wieczorowych, dziennych, korekcyjnych).
Stale szukam nowych wyzwań i w nich realizuje swoją życiową pasję.

AleksandraTarasinska

Aleksandra Tarasińska

Właścicielka i założycielka jedynej w Polsce profesjonalnej agencji makijażystów MAKEUP ARTISTS AGENCY POLAND www.maap4u.com Twórczyni kanału o tematyce makijażowej MAKEUP TV, producent akcesoriów do makijażu MAKEUP TOOLS. Ponadto organizatorka i główny juror „Profesjonalnych Mistrzostw Makijażu Radom 2014″. Wice Mistrzyni 22 International Masters’ Award Monachium. Mistrzyni Polski 12 Polskich Mistrzostw Makijażu Beauty Forum. Mistrzyni Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu w Bydgoszczy. Wice Mistrzyni Polskich Mistrzostw Artystów Makijażu. Członek Jury w Polskich Mistrzostwach Makijażu. Członek Jury w Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu. Członek Jury w III Mistrzostwach Polski Wizażystów. Jedna z autorek produktu do analizy kolorystycznej COLORKEY. Współpracowała między innymi z takimi gwiazdami jak: Małgorzata Socha, Edyta Herbuś, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Ilona Felicjańska, Dorota Gardias, Katarzyna Sowińska, Katarzyna Kwiatkowska. Pracuje przy programach telewizyjnych, pokazach mody, sesjach zdjęciowych. Prowadzi intensywne szkolenia dla firm, makijażystów, oraz osób zaczynających przygodę z wizażem.

AnetaNowacka

Aneta Nowacka

Profesjonalna wizażystka z kilkuletnim doświadczeniem. Ukończyła szkole charakteryzacji i stylizacji. Na co dzień współpracuje z telewizją Polsat przy programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” . Szkolenia grupowe jak i indywidualne z makijażu prowadzi w Polsce, oraz za granicą. Często udziela porad z makijażu i prowadzi warsztaty na targach kosmetycznych m.in. Targi Estethic Show w Warszawie.

AnjaPiotrowska

Anja Piotrowska

Mistrzyni Europy w Makijażu Artystycznym Yekaterinburg Rosja 2014,
Dyplomowany Mistrz w zawodzie Wizażysta/Stylista,
Trener wizażu, Juror polskich i międzynarodowych mistrzostw make up,
Szkoleniowiec z międzynarodowym doświadczeniem,
Członek Kadry Narodowej Polski – jedyna Polska zawodniczka w sekcji Make Up od 2009 roku
Właścicielka i Dyrektor Artystyczny – Anja Piotrowska Make Up Academy we Wrocławiu,
Pomysłodawca i współorganizator Mistrzostw Makijażu Artystycznego we Wrocławiu
Odznaczona Honorową Odznaką Rzemiosła za reprezentowanie Polski na międzynarodowych Mistrzostwach Świata w Makijażu Artystycznym Organizacji OMC,
Uczestniczka międzynarodowych profesjonalnych konkursów make up:
• Mistrzostw Europy Ateny 2009,
• Mistrzostw Europy Moskwa 2010,
• Mistrzostw Świata Paryż 2010,
• Mistrzostw Europy Yekaterinburg Rosja 2014,
• Mistrzostw Europy Paryż 2015,
• Mistrzostw Świata Seoul Korea 2016
Doświadczenie oraz wiedzę o makijażu zdobywała m.in. pod okiem „Złotej Trenerki Świata”, trenerki Rosyjskiej Kadry Narodowej Nanary Bereziny.
Udział w licznych projektach umożliwił zaprezentowanie swoich makijaży m.in: w Rio de Janeiro, Moskwa, Ateny, Oslo, Yekaterinburg, Paryż, Zurich, New York, Seul Korea.

AnnaMucha

Anna Mucha

Zwyciężczyni International Master’s Award MakeUp 2015 w Monachium. Mistrzyni Polski wizażystów 2015. Dyplomowany Mistrz w zawodzie Wizażysta/Stylista. Pasjonatka makijażu, juror mistrzostw ogólnopolskich. Na co dzień Trener Produktowy oraz Szkoleniowiec w branży kosmetyków kolorowych. Kreatorka makijaży do sesji zdjęciowych, pokazów mody oraz materiałów edukacyjnych. Jej zdaniem finezja, dbałość o szczegóły i dopracowanie to cechy prowadzące do osiągnięcia efektu piękna, nierozłącznie towarzyszącego makijażom.

AnnaCiechomska

Anna Ciechomska

Mistrz w zawodzie wizażystka, wieloletnia redaktor naczelna polskiej oraz międzynarodowej edycji profesjonalnego magazynu dla wizażystów „Make up International”, najbardziej doświadczona trenerka z zakresu nowoczesnej analizy kolorystycznej, która od kilkunastu lat zajmuje się zagadnieniami teorii kolorów i profesjonalną identyfikacją typów kolorystycznych. Autorka niezliczonej ilości publikacji prasowych oraz szkoleniowych dotyczących technik wykonywania analizy kolorystycznej oraz budowania kompozycji barw w makijażu i modzie, największa w branży PASJONATKA!! świata kolorów.
A dodatkowo: współautorka prestiżowego albumu o makijażu artystycznym „The Art of Make-up” z udziałem największych polskich gwiazd. Od ponad 10 lat regularnie zasiada w komisjach jury największych, ogólnopolskich mistrzostw makijażu, członek państwowej Komisji Zatwierdzającej Standardy Kwalifikacji Zawodowych dla zawodu wizażystka w Polsce.

AnnaZarko

Anna Żarko

Wizażystka z wieloletnim doświadczeniem. Szkoleniowiec oraz doradca w makijażu indywidualnym. Współzałożycielka Szkoły Wizażu i Stylizacji Tokyo. Doświadczenie zdobywa od lat przy sesjach zdjęciowych dla mody, prasy regionalnej czy firm katalogowych. Stale współpracuje z zagranicznymi markami ślubnymi dla których przygotowuje makijaże ślubne. Tworzyła wizerunki przy konkursach piękności m.in. Queen of Poland, The Look of the Year.
Projektantka i wykonawca makijaży przy prestiżowych pokazach mody m.in. Gala Mody – Lublin,
Lubelsko –Lwowski Festiwal Mody i Sztuki. Współpracuje z prasą regionalną przy tanecznym show „Taniec z VIP-ami”.Współpracowała z Telewizją TVP 3, TVN przy spotach reklamowych i programach rozrywkowych.
Z marką Glazel Visage współpracuje od 6 lat.
Perfekcjonistka, dba o każdy szczegół co pozwala jej czerpać radość i satysfakcję z pracy. Uważa, że człowiek uczy się przez całe życie, dlatego w pracy nieustanne podnosi swoje kwalifikacje.

www.annazarko.pl

JoannaLukasiak

Joanna Łukasiak

Wizażystka, stylistka, kosmetyczka, lingieristka. W zawodzie pracuje już 19 lat. Prężnie działa na płockim rynku – już wkrótce otwarcie drugiego salonu urody.

Ekspertka w programach lokalnej telewizji, trendsetterka. Dotychczasowe osiągnięcia są owocem wyjątkowej pasji i bogatego doświadczenia. Jej droga to ciągłe poszukiwanie zindywidualizowanych i innowacyjnych rozwiązań.
Motto – „Dużo pokory i cierpliwości w tym zawodzie, zgodna całość i przemyślane działanie”.
CEL – to przede wszystkim „upiększanie kobiety”, stworzenie oazy nieprzemijającego piękna w natłoku obowiązków i codziennego pośpiechu. Nasz profesjonalizm to nie tylko słowa. To setki wykonywanych rocznie makijaży, dyplomy, nagrody, prace przy licznych projektach i ciągły brak czasu.
Laureatka: 1. miejsce w Międzynarodowym Konkursie Makijażu ,,Złota Szminka”, 1. miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu, 1. miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Ekstrawaganckiego, 1. miejsce w Mistrzostwach w Makijażu Wieczorowym, 2. i 3. miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Makijażu „Efekty Specjalnie”, 3. miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Makijażu Ślubnym. A wśród tego wszystkiego znajduje się najbardziej ekskluzywny element o wyjątkowej trwałości – deklaracja opieki nad osobistym pięknem.

JolaImiolska

Jola Imiolska

Wizażem i stylizacją zajmuję się od 1996roku – Dyplom Make up Artist. Posiadam również Dyplomy: kosmetyczki, projektanta odzieży, projektanta wnętrz, jestem także dyplomowanym kulturoznawcą, specjalistą reklamy i PR. Prowadzę funpage: Ji DESIGN GROUP, który jest kontynuacją działalności Ji DESIGN CONSULTING gdzie gromadzę do wspólnych działań specjalistów tj: projektantów, fotografów, wizażystów, stylistów, producentów, agencji oraz całą rzeszę odpowiadającą za strefę beauty. Indywidualnie zajmuję się analizą kolorystyczną, antropometrią twarzy i ciała, projektami odzieży i dodatków, wizażem w szerokim tego słowa znaczeniu oraz aranżacjami wnętrz. Jestem także wykładowcą w policealnej szkole na kierunku wizaż i stylizacja oraz doradcą wizerunku dla międzynarodowej agencji reklamowej. Piszę artykuły do pism branżowych i udzielam porad na łamach prasy, stylizuję pokazy mody i sesje zdjęciowe, prowadzę szkolenia z tematów kreowania wizerunku oraz etykiety i dress code’u, realizuję także projekt Akademia Piękna GLAZEL, który od wielu lat cieszy się dużym powodzeniem. Specjalizuję się w METAMORFOZACH. Uwielbiam wydobywać z ludzi piękno, także to wewnętrzne, którego często nie są świadomi i uważam to za swoją życiową misję.


www.facebook.com/jidesigngroup

www.facebook.com/jola.imiolska

JovankaCzarnik

Jovanka Czarnik

Wizażystka pracująca tak z celebrytami jak i z klientami indywidualnymi. Spod jej pędzla wyszły takie osoby jak Jerzy Trela, Jerzy Stuchr, Margaret, Grubson, Anna Dymna, Ilona Felicjańska i wielu innych. Mistrzyni Polski w sztuce makijażu i body paintingu pracująca w zawodzie od 2000 roku. Założycielka Jovanka Agency, największej agencji wizażystów, fryzjerów i stylistów w małopolsce. Jej Team jest w stanie zająć się w pełni wyglądem Państwa Młodych od doboru dodatków poprzez kreacje aż po kolorystykę sali weselnej. Sama Jovanka ukończyła liczne kursy takie jak Bridal Beauty Stylist czy Color Analysis. Ma na swoim koncie takie produkcje charakteryzatorskie jak w serialu „Droga” z ekipą LogOutOfSystem, teledysku „Dżungla” Groubsona czy uv body painting w GUN*S „All The Time”.

KlaudiaKłos

Klaudia Kłos

Mistrzyni Świata 2016 w makijażu profesjonalnym (Beauty Duesseldorf). Mistrzyni Polski w makijażu 2015r. Finalistka ogólnopolskiego projektu Artysta Roku 2014 Magazynu Make up Trendy: Zajęła II miejsce w kategorii Debiut Roku oraz otrzymała dodatkowo Wyróżnienie, będąc wówczas najmłodszą z nagrodzonych osób jak również z najkrótszym stażem pracy.
Szkoleniowiec z zakresu zaawansowanych technik wizażowych.
Specjalizuje się przede wszystkim w makijażach typu glamor, podkreślanie kobiecego piękna sprawiają jej wielką satysfakcję. Prowadzi dział makijażu w magazynie o tematyce ślubnej, a swoje zamiłowanie do makijaży artystycznych realizuje podczas sesji zdjęciowych z profesjonalnymi fotografami i modelkami. Do jej dotychczasowego dorobku zaliczają się również kampanie wizerunkowe, współpraca z cenionymi artystami i liczne publikacje w magazynach branżowych

Koleta Gabrysiak

Koleta Gabrysiak

Wizażem zajmuję się już 8 lat – w tym czasie miałam przyjemność pracować przy programach TV, wykonywać metamorfozy uczestniczek Stylowych Rewolucji Goka, malować liczne gwiazdy i celebrytki oraz pracować przy niezliczonej ilości sesji zdjęciowych. W mojej pracy, które jednocześnie jest całym moim życiem, najbardziej cenię sobie możliwość poznawania niesamowitych ludzi i tworzenia z nimi wspaniałych rzeczy. W makijażu trzymam się jednej zasady: jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia!


www.colette.com.pl

www.facebook.com/ColetteMUA

Marcjanna Gładkowska

Marcjanna Gładkowska

Właścicielka Szkoły Wizażu VENA ART w Białymstoku
Mistrz Kosmetyki i Wizażu . Szkoliła się w Polsce i za granicą m.in. w Mińsku i we Włoszech
Od kilkunastu lat prowadzi szkolenia z wizażu i kosmetyki . Współpracuje z wieloma markami kosmetycznymi, z Akademią Teatralną, Operą, Studium Wokalno Aktorskim , pracuje przy sesjach znanych marek , pokazach mody, spektaklach, teledyskach , Wyborach Miss itp.
Na swoim koncie ma kilka publikacji m. in . Make Up Trendy, Digital Camera Polska ,Confashion magazine, vogue.it, Mess Magazine
Jej motto : ” Wizażysta to nie zawód – to pasja ”

Martyna Molenda

Martyna Molenda

Wizaż… jest nie tylko moją pasją, ale od prawie 7 lat jest również moim zawodem. Na co dzień zajmuję się makijażem reklamowym, fotograficznym. Miałam okazję współpracować z wieloma polskimi celebrytami. Maluję bardzo różne osoby. Każdy dzień mojej pracy traktuję jak nowe wyzwanie. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, bo przecież każdy z nas jest inny. Nie różnimy się tylko rysami twarzy czy odcieniem skóry. Każdy z nas ma inny charakter, a moje stylizacje mają przede wszystkim podkreślać jego wyjątkowość. Uwielbiam uwydatniać piękno, łamać reguły i bawić się makijażem. Moje prace charakteryzuje intensywność koloru i kontrast. Hobbystycznie zaczęłam prowadzić bloga, który zaowocował powstaniem kanału na YouTube. Pasja to moje życie, a życie to pasja.

Marzena Tarasiewicz

Marzena Tarasiewicz

Założycielka Makeupowni, Vice Mistrzyni Polski Maki- jażu Artystycznego i Stylizacji, finalistka Mistrzostw Europy w Pradze. Wizażystka, trener wizażu i stylistka osobista. Pasjonatka swojej pracy, uzależniona od kolorowego świata kosmetyków, tworzenia i upiększania rzeczywistości. Ma za sobą setki przepracowanych godzin na planach zdjęciowych zarówno przy reklamach, sesjach wizerunkowych jak i przy sesjach beauty oraz sesjach prywatnych. Prowadzi szkolenia min. z zakresu doradztwa wizerunkowego dla firm, osób prywatnych, szkoleń z zakresu wizażu oraz warsztatów podnoszących kwalifikacje zawodowe.

WiolettaUzarowicz

Wioletta Uzarowicz

Założycielka Warszawskiej Akademii Wizerunku Uzarowicz Art Visage. Autorka podręcznika dla wizażystów „Sztuka Makijażu Profesjonalnego” oraz współautorka poradnika „W sukience do sukcesu”. Częsty gość programów telewizyjnych TVN , TVP2, Super Stacja.
Wizażystka i juror konkursów piękności Elite Model Look, Miss Word, Miss Polonia. Ekspert w dziedzinie wizerunku biznesowego. Współautorka projektów: „Profesjonalny sekretariat”, „Wizerunek w pracy”, „Kosmetyczka, wizażystka – Twój nowy zawód”.
Wykładowca specjalizacji wizaż w Wyższych Szkołach Kosmetologicznych. Autorka skryptów szkoleniowych i programów nauczania, opartych na autorskich technikach wykonania makijaży profesjonalnych. Autorka felietonów i artykułów z zakresu kreowania wizerunku, psychologii koloru, trendów i stylizacji, publikowanych w prasie branżowej.
Pasjonatka kreowania wizerunku w oparciu o analizę osobowości i psychologicznych predyspozycji człowieka.


www.uzarowicz.com